Archiwum miesięczne: Październik 2012

SPECJALIZACJE

ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPECJALIZACJACH NURKOWYCH:

NURKOWANIE PODLODOWE- NUREK NABYWA UMIEJĘTNOŚCI BEZPIECZNEGO NURKOWANIA POD LODEM, PROCEDUR I BEZPIECZNYCH ZACHOWAŃ POD WODĄ JAK I NA POWIERZCHNI. KAŻDY DOWIE SIĘ JAK POSTĘPOWAĆ ZE SPRZĘTEM NURKOWYM PRZY MINUSOWYCH TEMPERATURACH, NATOMIAST MOTYWEM PRZEWODNIM TEGO KURSU JEST BEZPIECZEŃSTWO, BEZPIECZEŃSTWO I JESZCZE RAZ BEZPIECZEŃSTWO! WODA O TEJ PORZE ROKU W AKWENACH JEST WYŚMIENITA CO DAWKUJE NIESAMOWITE DOZNANIA!

SUCHE SKAFANDRY-POSIĄDZIESZ UMIEJĘTNOŚĆ PRAWIDŁOWEGO OPANOWANIA PŁYWALNOŚCI I TRYMU, POMOŻEMY SIĘ WYWAŻYĆ I ODPOWIEDNIO ROZŁOŻYĆ BALAST ORAZ NAUCZYMY JAK PRAWIDŁOWO DODAWAĆ I ODEJMOWAĆ POWIETRZA ZARÓWNO W SUCHYM SKAFANDRZE JAK I JACKECIE(SKRZYDLE). KURS PROWADZONY W OPARCIU O DOŚWIADCZENIE I WYTYCZNE COURS DIRECTORA PADI MAĆKA CURZYDŁO. DUUUŻO PŁYWANIA, TECHNIKI I KONSTRUKTYWNYCH PORAD!

SPECJALIZACJA GŁĘBOKA-CHCESZ ZDOBYĆ UPRAWNIENIA DO 40 METRÓW?? NIC PROSTRZEGO.pOTRZEBUJESZ TYLKO BYĆ NURKIEM ADVANCED. NAUCZYMY CIEBIE ZANURZANIA W TONI I PRZY LINIE OPUSTOWEJ NA WIĘKSZE GŁĘBOKOŚCI, PRZYSTANKÓW BEZPIECZEŃSTWA PO GŁĘBOKIM NURZE, ODPOWIEDNIEGO PROFILU NURKOWAŃ GŁĘBOKICH, PUSZCZANIA BOJKI, CZY WYNURZANIA W TONI.SPECJALIZACJA DEEP JEST NIEZBĘDNA PRZY DALSZYCH SZKOLENIACH W NURKOWANIU TECHNICZNYM.

SIDEMOUNT- MASZ JUŻ DOSYĆ DŹWIGANIA CIĘŻKICH BUTLI NA PLECACH? SIDEMOUNT JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE! NAUCZYMY CIEBIE JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI SPRZĘT, KONFIGURACJĘ, WYWAŻYMY POD WODĄ. NAUCZYSZ SIE JAK EFEKTYWNIE PORUSZAĆ SIĘ POD WODĄ JAK I RÓWNIEŻ POZNASZ TECHNIKI OPEROWANIA BUTLAMI!

ZAPRASZAMY

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=650