Archiwum miesięczne: Marzec 2012

KURS ZAAWANSOWANY AOWD

 28.04.2012
Zapraszam do wzięcia udziału w kursie ADVANCED OPEN WATER DIVER, który jest kontynuacją kursu podstawowego OPEN WATER DIVER.

Na tym kursie zdobędziesz dodatkowe uprawnienia i umiejętności,które pozwalają na otrzymanie certyfikatu umożliwiającego nurkowania do 30 metrów.

Jest to bardzo ciekawy i nastawiony na zadania kurs, który pozwala zwiększyć komfort i bezpieczeństwo przebywania pod wodą. Mało teorii, dużo praktycznych nurkowań i doskonalenie wcześniej zdobytych umiejętności.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Naszym centrum w poniedziałek 16 kwietnia 2012r.

Istnieje możliwość indywidualnych zajęć z certyfikowanym instruktorem.

 

Zapraszam!

 

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=487

KURS PODSTAWOWY OWD I AOWD

 25.08.2012

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać przygodę z nurkowaniem zapraszam na kurs podstawowy Open Water Diver.

Jest to pierwszy stopień wyszkolenia nurkowego umożliwiający nurkowanie na całym świecie ze sprzętem powietrzym do 18 metrów.

Spróbuj nowej przygody i dreszczyku adrenaliny i poczuj to co Nas tak w nurkowaniu zachwyca…

 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w naszym centrum w sobotę 11 sierpnia przy ul.Toruńskiej 24A/26.

Serdecznie zapraszamy

 

 

09.09.2012 zapraszamy na kurs ADVANCED OPEN WATER DIVER. Jest to niepowtarzalna okazja doskonalenia zdobytych umięjętności nurkowych zdobytych na kursie podstawowym.

Cechą charakterystyczną tego kursu jest to, że jest on nastawiony na praktykę. Nurkowie zdobywają swoje umiejętności podczas 6 nurkowań na wodach otwartych z obowiązkowymi nurkowaniami Głębokim i z Podwodnej nawigacji. Pozostałe 3 nurkowania kursant wybiera sam spośród mnóstwa specjalizacji..

Zapraszam do poznania przygody z nurkowaniem Adventure…

 

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=473

PLAN WYJAZDÓW NA DŁUGI WEEKEND

01.05 WTOREK JEZORO BORÓWNO GODZ.

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=528

JEZIORO WIERZCHUCIŃSKIE DUŻE

Czas nurkowań podlodowych się zaczął. Adidas Superstar bottes timberland pas cher Fjallraven Kanken Mini Zapraszam wszystkich którzy chcieliby spróbować tego niesamowitego doznania w poniedziałkowy wieczór na nurkowanie podlodowe z instruktorem w podbydgoszkim jeziorze Wierzchucińskim. Fjallraven Kanken Big air jordan pour homme pas cher https://www.goldufo.com/ffxiv-items Zbiórka przy Netto na Osowej Górze o 18:00.

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=308

KURS PIERWSZEJ POMOCY

Zapraszam do wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy. nike internationalist Na kursie nauczycie się jak postępować w przypadku ratowania życia czy pierwszej pomocy przedmedycznej oczekując na przyjazd karetki pogotowia. asics france Dowiecie się jak zabezpieczyć miejsce wypadku jak i również co robić w przypadkach wstrząsów, poparzeń, złamań i udarów. Kurs PADI Emergency First Response jest nastawiony głównie na praktykę. new balance avis Zajęcia polegają na skupieniu się na nauce podstawowych elementów pierwszej pomocy i ćwiczeniu ich na zajęciach. Każdy kursant po ukończeniu tego kursu będzie umiał bezpiecznie przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową jak i udzielić prawidłowej pierwszej pomocy.Każdy również dostanie podręcznik do którego bedzie mógł w każdej chwili wrócić. nike pas cher 2017 POLECAM KURS NIE TYLKO NURKOM!! Każdy po ukończeniu tego kursu dostanie plastikowy certyfikat honorowany na całym świecie, natomiast dla nurków jest on niezbedny aby przystąpić do kursu RESCUE DIVER i dalszego doskonalenia się np: jako Master Scuba Diver.

Cena 220 zł obejmuje:

-komplet materiałów szkoleniowych

-PIC certyfikacyjny

Gorąco polecam.

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=445

KAMIENIOŁOM PIECHCIN

Poprawiająca się widoczność w Piechcinie zachęca do dalszych nurkowań. Wybieramy sie tam ponownie w niedzielę 1 kwietnia. Wszystkich chętnych zapraszam. Zbiórka na miejscu o 9:00. Wczesna godzina z racji dużego zainteresowania nurków. Bądźmy wcześniej to woda będzie nie zmącona, co gwarantuje świetną widoczność.

Zapraszam!

 

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=457

KAMIENIOŁOMY NIEMCY

W dniach 12-15.07 wybraliśmy się na weekend nurkowy na zalane kamieniołomy w okolice Drezna w Niemczech. nike free W planie oprócz nurkowań rekreacyjnych było również wykonanie 2 nurkowań dekompresyjnych oraz ćwiczeniowych-szkoleniowych z kursu EXTENDED RANGE DIVER PSAI. new balance soldes Wszystko poszło zgodnie z planem i w niedzielę uzyskaliśmy uprawnienia do nurkowań na 55 metrów z nieograniczonym czasem dennym. asics basket Nurkowania takie wymagają użycia minimum 2 dodatkowych gazów dekompresyjnych, w tym przypadku nitroxu EAN 50 oraz czystego Tlenu. adidas superstar femme Umiejetności zdobyte podczas tego kursu pozwolą w przyszłości na lepszą kontrolę i opiekę kursantów podczas kursów takich jak Deep diver.

Malownicze kamieniołomy charakteryzują się doskonałą widocznością, świetna infrastrukturą i zapleczem nurkowym.

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=606

FILMY Z WYJAZDÓW NURKOWYCH

Tutaj znajdziecie zawsze aktualne i archiwalne linki do filmów z naszych wyjazdów, Kanken No 2 szkoleń i kursów. nike air max command Wszystko nakręcone aktualnie najlepszą i najbardziej naszym zdaniem uniwersalną kamerką na rynku. nike air presto W przeciwieństwie do dużych i topornych wcześniejszych konstrukcji kamerka ta charakteryzuje się niesłychaną prostotą obsługi i minimalną wielkością. fjallraven kanken rucksack Filmy i zdjęcia zapisywane są w HD co powoduje,

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=429

WYJAZDY NURKOWE

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNYCH WYJAZDÓW NURKOWYCH…

01 MAJA NURKUJEMY W BORÓWNIE. WIDOCZNOŚĆ JEST O TEJ PORZE ROKU REWELACYJNA. nike air max homme ZBIÓRKA 10:00 NA PLAŻY OD STRONY NEKLI

03 MAJA JEDZIEMY NA HEL I NURKUJEMY NA WRAKACH BAŁTYKU. Mochilas Kanken Madrid W PLANIE POGŁĘBIARKA LUB TRAŁOWIEC DLA ZAAWANSOWANYCH ORAZ BRYZA DLA POCZĄTKUJĄCYCH. WYJAZD 08:00 Z BYDGOSZCZY

05 I 06 MAJA NURKUJEMY NA JEZIORZE ZBICZNO K. Fjallraven Kanken Sales BRODNICY. aKWEN CHARAKTERYZUJĄCY SIE DOSKONAŁĄ WIDOCZNOŚCIĄ, GDZIE KURSAŃCI AOWD BEDĄ MOGLI ZALICZYĆ NURKOWANIE GŁĘBOKIE, NATOMIAST CERTYFIKOWANI NURKOWIE DOSKONALIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI. nike air tn ZBIÓRKA GODZINA 08:00 ORLEN NA FORDOŃSKIEJ

W PONIEDZIAŁEK 07 MAJA TO NURKOWANIE W KAMIENIOŁOMIE PIECHCIN. WIDOCZNOŚĆ W ZESZŁYM TYGODNIU TO OK 4 METRY, POWINNO BYĆ LEPIEJ.

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=519

KURS NITROX

Nitrox (EAN) to innymi słowy wzbogacone powietrze zawierające większą ilość tlenu w mieszance. nike air max pas cher timberland femme Powoduje to, ze jesteśmy mniej narażeni na działanie narkozy azotowej, możemy dłużej nurkować bezdekompresyjnie jak i nie odczuwamy tak zmęczenia jak nurkując na zwykłym powietrzu. adidas ultra boost new balance soldes Dziś wszędzie na świecie nurkuje się na NITROXIE, przez co nurkowanie staje sie coraz bezpieczniejsze. nike dynamo bottes ugg Zapraszam do zgłębienia tajników nurkowania nitroxowego na kursie 2- dniowym, który odbedzie sie w sobotę i niedzielę w Centrum nurkowym Podwodna Bydgoszcz przy ul. 2018 nike air max adidas nmd Toruńskiej 24 A.

Permalink do tego artykułu: http://podwodna-bydgoszcz.pl/?p=355

Starsze posty &laquo